Kamil Burda
Home
k.burda@kouzelnik.cz

+420 603 511 718

Kontakt Akce Časté dotazy Reference Asistentky

Školní programy - Základní školy a Mateřské školy – Kamil BURDA

 

programy pro školyZákladní školy
Vystoupení pro žáky prvního stupně

 


Celý program je interaktivní ve spolupráci s dětskými diváky. 10 -15 kluků a holek si zakouzlí přímo na pódiu a vyzkouší roli asistenta kouzelníka.  Děti uvidí klasického „pravého kouzelníka“ v obleku s černým cylindrem, přesně tak jak ho znají z fotografií, TV, nebo pohádek. Vystoupení je velmi komunikativní. Spolupracují intenzivně i všechny sedící děti a jsou maximálně vtaženy do děje. Součástí je i dekorace scény a profesionální osvětlení, které vytvoří dojem pravého kouzelnické divadelní scény. Pro větší prostory a skupiny dětí vždy i s profesionálním ozvučením. (reproduktory, mixážní pult, bezdrátové mikroporty)

 

 

školní programZákladní školy
Vystoupení pro žáky druhého stupně.

 

Vystoupení pro žáky druhého stupně.

Vystoupení pro druhý stupeň je opět humorně laděno a uzpůsobeno pro větší diváky. Vhodné zejména před Vánocemi, vysvědčením, nebo prázdninami.
Vše s kompletní technickou podporou – dekorace, zvuk, světla.
Délka programu 50-60minut

Při objednávce zašleme písemné potvrzení termínu a několik barevných plakátů formátu A3.

 

 

Pro střední a velké školy je možné program opakovat i 2x, nebo 3x. Děti v menší skupině lépe uvidí a  více se jich vystřídá.

Naopak v malých školách je možné spojit vystoupení pro první stupeň s Mateřskou školkou.
V nabídce mám dva různé programy pro 1.stupeň, školní vystoupení je možné opakovat po roce, dvou s jiným programem.

 

 

Díky stovkám repríz je program „vypilován k dokonalosti“ a pokud si ho vyberete věřím, že i vy budete patřit mezi spokojené zákazníky.
„…je vidět, že to s dětmi umíte a rozumíte jim. Moc se nám program líbil, jeden z nejlepších.“ To je jedna z nečastějších reakcí pedagogů a já za ní s pokorou a úctou děkuji. Také díky tomu se na většinu škol za rok dva.. pravidelně vracím. Potlesk, radost spokojených dětí jsou pak poděkováním mě i vám.

 

 

program pro školkyMateřské školy

 


Klasický kouzelník v saku a cylindru vykouzlí dětem dokonalou zábavu. Poté co shlédnou desetiminutový program doprovázený hudbou následuje v rychlém sledu jedno kouzlo za druhým a deset dětí si může vyzkoušet jaké je to být pomocníkem-asistentem, nebo přímo kouzelníkem. Pro zábavu dětí jsou kouzla doplněna převleky a vtipným slovním doprovodem.
Vystoupení je velmi komunikativní a spolupracují intenzivně všechny i sedící děti, ty jsou maximálně vtaženy do děje. Bonusem je kouzlení s modelovacími balónky, které v dětských programech pravidelně používám už od roku 1990. Modelovací balónky v programu se vždy setkávají s velkým úspěchem a každá třída dostane dvě balónková zvířátka jako malou pozornost. Kouzelnická dekorace scény a veselé barevné rekvizity dotvoří dokonalý dojem kouzelnického divadla.
Délka programu 50-60 minut

Díky stovkám repríz je program „vypilován k dokonalosti“ a pokud si ho vyberete věřím, že i vy budete patřit mezi spokojené zákazníky.
„…je vidět, že to s dětmi umíte a rozumíte jim. Moc se nám program líbil, jeden z nejlepších.“ To je jedna z nečastějších reakcí pedagogů a já za ní s úctou děkuji. Také díky tomu se do většiny školek za rok dva.. pravidelně vracím.
Potlesk, radost spokojených dětí jsou pak poděkováním mě i vám.

Při objednávce zašleme písemné potvrzení termínu a několik barevných plakátů formát A3.

 


Předem děkujeme za váš zájem i případnou poptávku.
Kamil Burda

 


testovací - nemazat - robert
27.09.2017
více zde

Vystoupení ve školce
Maškarní rej v MŠ s parádním zábavným programem.
11.02.2016
více zde

Maškarní ples Sokolov
Parádní atmosféra a plno krásných masek a šikovných pomocníků.
07.02.2016
více zde

Maskoti Olaf, Anna, Elsa a Mimoň ad.
Postavičky na dětské akce. (FOTO MŠ)
01.12.2015
více zde

Halloween a kouzla
Čarování pro děti na jedné zahradě v Chomutově
27.10.2015
více zde

více aktualit ZDE

Pro odběr novinek zadejte Váš e-mail.

© Kamil Burda
| profil | reference | časté dotazy | kontakt | pro dospělé | pro děti | narozeniny | pro školy | svatby | plesy | městské slavnosti | pro kulturní domy | speciální projekty | provizní nabídka | moderování | akce na klíč |