Kamil Burda
Home
k.burda@kouzelnik.cz

+420 603 511 718

Kontakt Akce Časté dotazy Reference Asistentky

Firemní akce pro dospělé – Kamil BURDA

Pro větší akce doporučujeme to nejlepší.
Velké iluze, které většina zná jen prostřednictvím televize. Teď se budou obdobně velké Capperfieldovské iluze odehrávat i pár metrů od vás. Hosté také mnohem více ocení velká kouzla s účastí nejen kouzelníka, ale i atraktivní asistentky, která vystoupení dodá větší jiskru.

V základní ceně je i světelný park, pokud interiér není dostatečně osvětlen. Kouzla vyniknou v lesku plně nasvícená, nikoli v tmavém pološeru za slabého klasického osvětlení.
 
Individuální nabídku na konkrétní akci vám rádi zašleme i s cenovou kalkulací. Díky mnohaletým zkušenostem vybereme z velkého množství možností to nejvhodnější pro vaší akci. 
sexy program
 
 

1/ Iluzionistická show s partnerkou I  – velká magická show

kouzelnická showPoutavá kouzla v moderní choreografii doprovázená příjemným hudebním mixem známých hitů.
Dokonalé zmizení partnerky, blesková záměna kouzelníka s asistentkou a další kouzelnické triky včetně kostýmové záměny pro oživení celé show. Na závěr objevení velkého množství květin, které zaplní a vyzdobí celé pódium.

Diváci mohou sedět ze všech stran, z boku a být dokonce i za našimi zády. Kouzla neodhalí. Program je navržen tak, aby byl minimálně náročný na prostory. Odpadají náklady na předběžnou návštěvu v místě realizace.

S tímto vystoupením jsme reprezentovali Českou republiku na prvním plese ČR v Bruselu a získali i několik festivalových ocenění, včetně hlavní ceny Grand Prix na mezinárodním prestižním festivalu kouzel a to i díky mnohým originálním novinkám v předvedení. Tato iluzionistická show byla v Go-go show na TV Nova ad.  S programem máme pátým rokem pravidelné angažmá (30 vystoupení v roce) ve špičkovém hotelu pro návštěvníky stylového anglického klubu.   
Jedná se o nejčastěji uváděný program.

kouzelnická show

 

Délka 14 – 15 minut, vhodné zejména do interiérů – velké a střední sály, salónky restaurace, plesy, párty, V.I.P. akce.

kouzelník s asistentkou

2/  Sólo program s hudebním doprovodem

kouzla Klasické vystoupení kouzelníka v černém obleku s cylindrem. Kouzla se šátky, květinami, levitace, barvení, objevování a mizení předmětů. Dva kouzelnické stolečky plné magických efektů a překvapení.
Délka – 10-12 minut

3/ Interaktivní magie – mluvené vystoupení

kouzelník čarujeKouzlení na pódiu ve spolupráci s diváky vybranými z publika – asistenty.
V těchto případech se nabízí mnoho různých variant kouzel. Během jednoho bloku se může vystřídat až šest asistentů kouzelníka.
Výběr jednotlivých kouzel můžeme upravit vzhledem k charakteru večera. Večer bankéřů – kouzla s penězi. Pro nedůvěřivé předvedeme opravdové kouzlo s rekvizitou vypůjčenou od diváka. Kreativitě se meze nekladou a zejména ve společnosti, kde se někteří hosté znají, o zábavu rozhodně nebude nouze.
Někteří hosté, když večer je v plném proudu se na pódiu odvážou a pobaví hosty nejen kouzly, ale i vtipným slovním doprovodem. Každý kouzelnický asistent dostane na závěr malou pozornost.
Délka -  10 - 40 minut během večera je možné vystoupení rozdělit na dva bloky například 2x 20 minut s půlhodinovou, nebo hodinovou přestávkou.

Důležité - Mikroporty (hlavový bezdrátový mikrofon) a handky (bezdrátové mikrofony do ruky) pro diváky používáme při všech pódiových mluvených vystoupení již 15 let. Umožňují volný pohyb po celém pódiu a volnou práci obou rukou. Vystoupení bude mnohem více akční a dynamické. Pokud není dobře slyšet, efekt sebelepšího mluveného vystoupení zanikne.


4/ Iluzionistická show s partnerkou II – magická show DUO

  sexy holkaOpět choreograficky ucelená kostýmovaná show. Partnerka, nebo vlastně její část zmizí. Proč dělat kouzla stále stejně? Kouzelník vystřídá asistentku ve vysoké bedně a je rozpůlen na dvě poloviny místo ní. Pánská část publika určitě ocení, když atraktivní asistentka promění své kouzelnické schopnosti a kouzelník bude uvězněn. Zábava a mnohá překvapení, rozhodně vás nečeká nuda.  V programu jsou i další kouzla, ale čarování je o překvapení,  tak není nutné vše prozrazovat dopředu. Uvidíte sami.

Délka vystoupení 12 – 13 minut

5/ Jednotlivé Iluze – kratší show s partnerkou DUO

Někteří klienti potřebují krátké svižné vystoupení, aby celý program měl spád. Například udělovaní cen, studijní konference, vernisáž, zahájení festivalů, reklamních akcí, diskotéka apod.
V programu pak můžeme vystoupit s Iluzionistickou show 2x, v jiných kostýmech s jinými rekvizitami. Program je i v kombinaci s dalšími účinkujícími rychlejší, pestřejší.
Délka vystoupení 4-6 minut
iluze a kouzla

Nejčastěji pro klienty realizujeme

Společenský večer, ples - 1x Iluzionistická show  (15min)
Večírek, prezentace 1x Iluzionistická show + 1x Interaktivní pódiová magie s diváky (celkem 40-50min)
Cenově úsporná varianta - 1x Sólo hudební program + 1x Interaktivní pódiová magie s diváky (celkem 30-45min)
  kouzelnický program
kouzelnická profesionální show

kouzelnik

  Tip pro vás

 

zábava a kouzlení

Interaktivní zábava

S modelovacími balónky dovedeme pobavit i dospělé publikum. Vhodně zvolené figury a spolupráce s hosty, kteří si to celé mohou přímo na pódiu vyzkoušet, pobaví mistrně nejen asistenty kouzelníka, ale zejména diváky.

 

soutěže a zábava

Soutěž

V programu máte kouzelnickou show, uspořádejte pro hosty kouzelnický kvíz o ceny, který připravíme včetně tisku. Všichni jsme soutěživí a toto rozptýlení o ceny může být příjemnou alternativou každoroční tomboly.

 

kouzelný ohňostroj

Další program pro vaší párty

Hledáte další zajímavé vystoupení do programu a nevíte si rady, nebo vám dochází inspirace? Chcete taneční vystoupení, žongléra, železného muže, robot show, akrobatickou show s letadly, nebo zpěváka a kapelu? Rádi nabídneme osvědčené umělce, se kterými se na pódiích setkáváme a známe jejich vystoupení.

 

kouzelný dárek

Dárek

Hosté odcházejí a mnohé firmy rozdávají propagační předměty nebo stále stejné dárky. Květina pro dámu, doutník pro pána v mnoha podobných variantách, které se stále opakují. Dejte vašim hostům kouzlo, se kterým se doma při předvádění rádi pochlubí. Na kartách může být i vaše logo, kouzlo může dostat společně pár, nebo jiné dáma a jiné pán. Výběr je takový, aby ho zvládly předvést i děti. Orientační cena 40 – 300 Kč za jeden kouzelnický set

 

Předem děkujeme za váš zájem i případnou poptávku.

Kamil Burda
 


Kouzelník Kamil Burda. Magic show.
Kouzelník. Kouzelnická show. Kamil Burda. Dětská n...
12.05.2018
více zde

Malování na obličej. Facepainting. Malování na tvářičky.
Malování na obličej, malování na tváře, malování n...
12.05.2018
více zde

Velké balónkové dekorace. Party dekorace. Balónková výzdoba.
Party dekorace z balónků. Balónková dekorace. Baló...
12.05.2018
více zde

Mikromagie – Street magic
12.05.2018
více zde

Profesionální iluze s partnerkou. Magic show. Iluzionistická show.
Iluze, iluzionistická show, kouzelník, magic show,...
12.05.2018
více zde

Klauni kouzelníci. Klaun na oslavu. Klauni pro děti.
Klaun, klauni, dětský program s klauny,klauni na o...
12.05.2018
více zde

Harry Potter
12.05.2018
více zde

Balónkové modelování. Tvarování balónů. Balloon modeling
Modelování z balónků, balónkový modeling, balónkov...
12.05.2018
více zde

Technika – světla, zvuk
Vše pro dokonalou show a program, který oslní divá...
12.05.2018
více zde

PORCHE / Chateau Mcely
Prezentace nových vozů a předváděcí jízdy.
12.05.2018
více zde

více aktualit ZDE

Pro odběr novinek zadejte Váš e-mail.

© Kamil Burda
| profil | reference | časté dotazy | kontakt | pro dospělé | pro děti | narozeniny | pro školy | svatby | plesy | městské slavnosti | pro kulturní domy | speciální projekty | provizní nabídka | moderování | akce na klíč |