Kamil Burda
Home
k.burda@kouzelnik.cz

+420 603 511 718

Kontakt Akce Časté dotazy Reference Asistentky

Firemní akce pro dospělé – Kamil BURDA

Pro větší akce doporučujeme to nejlepší.
Velké iluze, které většina zná jen prostřednictvím televize. Teď se budou obdobně velké Capperfieldovské iluze odehrávat i pár metrů od vás. Hosté také mnohem více ocení velká kouzla s účastí nejen kouzelníka, ale i atraktivní asistentky, která vystoupení dodá větší jiskru.

V základní ceně je i světelný park, pokud interiér není dostatečně osvětlen. Kouzla vyniknou v lesku plně nasvícená, nikoli v tmavém pološeru za slabého klasického osvětlení.
 
Individuální nabídku na konkrétní akci vám rádi zašleme i s cenovou kalkulací. Díky mnohaletým zkušenostem vybereme z velkého množství možností to nejvhodnější pro vaší akci. 
sexy program
 
 

1/ Iluzionistická show s partnerkou I  – velká magická show

kouzelnická showPoutavá kouzla v moderní choreografii doprovázená příjemným hudebním mixem známých hitů.
Dokonalé zmizení partnerky, blesková záměna kouzelníka s asistentkou a další kouzelnické triky včetně kostýmové záměny pro oživení celé show. Na závěr objevení velkého množství květin, které zaplní a vyzdobí celé pódium.

Diváci mohou sedět ze všech stran, z boku a být dokonce i za našimi zády. Kouzla neodhalí. Program je navržen tak, aby byl minimálně náročný na prostory. Odpadají náklady na předběžnou návštěvu v místě realizace.

S tímto vystoupením jsme reprezentovali Českou republiku na prvním plese ČR v Bruselu a získali i několik festivalových ocenění, včetně hlavní ceny Grand Prix na mezinárodním prestižním festivalu kouzel a to i díky mnohým originálním novinkám v předvedení. Tato iluzionistická show byla v Go-go show na TV Nova ad.  S programem máme pátým rokem pravidelné angažmá (30 vystoupení v roce) ve špičkovém hotelu pro návštěvníky stylového anglického klubu.   
Jedná se o nejčastěji uváděný program.

kouzelnická show

 

Délka 14 – 15 minut, vhodné zejména do interiérů – velké a střední sály, salónky restaurace, plesy, párty, V.I.P. akce.

kouzelník s asistentkou

2/  Sólo program s hudebním doprovodem

kouzla Klasické vystoupení kouzelníka v černém obleku s cylindrem. Kouzla se šátky, květinami, levitace, barvení, objevování a mizení předmětů. Dva kouzelnické stolečky plné magických efektů a překvapení.
Délka – 10-12 minut

3/ Interaktivní magie – mluvené vystoupení

kouzelník čarujeKouzlení na pódiu ve spolupráci s diváky vybranými z publika – asistenty.
V těchto případech se nabízí mnoho různých variant kouzel. Během jednoho bloku se může vystřídat až šest asistentů kouzelníka.
Výběr jednotlivých kouzel můžeme upravit vzhledem k charakteru večera. Večer bankéřů – kouzla s penězi. Pro nedůvěřivé předvedeme opravdové kouzlo s rekvizitou vypůjčenou od diváka. Kreativitě se meze nekladou a zejména ve společnosti, kde se někteří hosté znají, o zábavu rozhodně nebude nouze.
Někteří hosté, když večer je v plném proudu se na pódiu odvážou a pobaví hosty nejen kouzly, ale i vtipným slovním doprovodem. Každý kouzelnický asistent dostane na závěr malou pozornost.
Délka -  10 - 40 minut během večera je možné vystoupení rozdělit na dva bloky například 2x 20 minut s půlhodinovou, nebo hodinovou přestávkou.

Důležité - Mikroporty (hlavový bezdrátový mikrofon) a handky (bezdrátové mikrofony do ruky) pro diváky používáme při všech pódiových mluvených vystoupení již 15 let. Umožňují volný pohyb po celém pódiu a volnou práci obou rukou. Vystoupení bude mnohem více akční a dynamické. Pokud není dobře slyšet, efekt sebelepšího mluveného vystoupení zanikne.


4/ Iluzionistická show s partnerkou II – magická show DUO

  sexy holkaOpět choreograficky ucelená kostýmovaná show. Partnerka, nebo vlastně její část zmizí. Proč dělat kouzla stále stejně? Kouzelník vystřídá asistentku ve vysoké bedně a je rozpůlen na dvě poloviny místo ní. Pánská část publika určitě ocení, když atraktivní asistentka promění své kouzelnické schopnosti a kouzelník bude uvězněn. Zábava a mnohá překvapení, rozhodně vás nečeká nuda.  V programu jsou i další kouzla, ale čarování je o překvapení,  tak není nutné vše prozrazovat dopředu. Uvidíte sami.

Délka vystoupení 12 – 13 minut

5/ Jednotlivé Iluze – kratší show s partnerkou DUO

Někteří klienti potřebují krátké svižné vystoupení, aby celý program měl spád. Například udělovaní cen, studijní konference, vernisáž, zahájení festivalů, reklamních akcí, diskotéka apod.
V programu pak můžeme vystoupit s Iluzionistickou show 2x, v jiných kostýmech s jinými rekvizitami. Program je i v kombinaci s dalšími účinkujícími rychlejší, pestřejší.
Délka vystoupení 4-6 minut
iluze a kouzla

Nejčastěji pro klienty realizujeme

Společenský večer, ples - 1x Iluzionistická show  (15min)
Večírek, prezentace 1x Iluzionistická show + 1x Interaktivní pódiová magie s diváky (celkem 40-50min)
Cenově úsporná varianta - 1x Sólo hudební program + 1x Interaktivní pódiová magie s diváky (celkem 30-45min)
  kouzelnický program
kouzelnická profesionální show

kouzelnik

  Tip pro vás

 

zábava a kouzlení

Interaktivní zábava

S modelovacími balónky dovedeme pobavit i dospělé publikum. Vhodně zvolené figury a spolupráce s hosty, kteří si to celé mohou přímo na pódiu vyzkoušet, pobaví mistrně nejen asistenty kouzelníka, ale zejména diváky.

 

soutěže a zábava

Soutěž

V programu máte kouzelnickou show, uspořádejte pro hosty kouzelnický kvíz o ceny, který připravíme včetně tisku. Všichni jsme soutěživí a toto rozptýlení o ceny může být příjemnou alternativou každoroční tomboly.

 

kouzelný ohňostroj

Další program pro vaší párty

Hledáte další zajímavé vystoupení do programu a nevíte si rady, nebo vám dochází inspirace? Chcete taneční vystoupení, žongléra, železného muže, robot show, akrobatickou show s letadly, nebo zpěváka a kapelu? Rádi nabídneme osvědčené umělce, se kterými se na pódiích setkáváme a známe jejich vystoupení.

 

kouzelný dárek

Dárek

Hosté odcházejí a mnohé firmy rozdávají propagační předměty nebo stále stejné dárky. Květina pro dámu, doutník pro pána v mnoha podobných variantách, které se stále opakují. Dejte vašim hostům kouzlo, se kterým se doma při předvádění rádi pochlubí. Na kartách může být i vaše logo, kouzlo může dostat společně pár, nebo jiné dáma a jiné pán. Výběr je takový, aby ho zvládly předvést i děti. Orientační cena 40 – 300 Kč za jeden kouzelnický set

 

Předem děkujeme za váš zájem i případnou poptávku.

Kamil Burda
 

 


testovací - nemazat - robert
27.09.2017
více zde

Vystoupení ve školce
Maškarní rej v MŠ s parádním zábavným programem.
11.02.2016
více zde

Maškarní ples Sokolov
Parádní atmosféra a plno krásných masek a šikovných pomocníků.
07.02.2016
více zde

Maskoti Olaf, Anna, Elsa a Mimoň ad.
Postavičky na dětské akce. (FOTO MŠ)
01.12.2015
více zde

Halloween a kouzla
Čarování pro děti na jedné zahradě v Chomutově
27.10.2015
více zde

více aktualit ZDE

Pro odběr novinek zadejte Váš e-mail.

© Kamil Burda
| profil | reference | časté dotazy | kontakt | pro dospělé | pro děti | narozeniny | pro školy | svatby | plesy | městské slavnosti | pro kulturní domy | speciální projekty | provizní nabídka | moderování | akce na klíč |